NOWOŚĆ !!! MASAŻE AJURWEDYJSKIE !!!

ABHYANGA w dosłownym tłumaczeniu znaczy „namaszczenie”, tzn. wmasowanie oleju w ciało. Głęboko relaksujący i oczyszczający masaż całego ciała olejami ziołowymi Abhyanga jest jednym z najważniejszych zabiegów stosowanych w Ajurwedzie. Regularne masaże olejami pobudzają układ krążenia, koją system nerwowy i wzmacniają muskulaturę. Wspomagają układ trawienny, oczyszczają krew i dotleniają komórki ciała, tym samym poprawiają samopoczucie fizyczne i psychiczne. Masaż Abhyanga pobudza organy wewnętrzne poprzez stymulację punktów witalnych na ciele, tzw. punktów „marma” oraz kanałów energetycznych „nadis”, odpowiedzialnych za funkcjonowanie konkretnych organów.

UDVARTANA – zabieg od wieków stosowany w „indyjskich świątyniach piękna” Udvartana polega na wykonaniu masażu na bazie proszku ziołowego. Proszki do masażu mają działanie diuretyczne, przeciwzapalne, detoksykujące. Perfekcyjną receptą na Udvartanę jest kompozycja sproszkowanych ziół, kasz i specjalnych, tradycyjnych olei ajurwedyjskich (indyjskich). Zabieg udvartana pobudza krążenie krwi, wygładza nierówności skóry, działa jak peeling. Intensywnie pobudza przemianę materii w komórkach oraz w układzie krążenia. Ponadto zmniejsza napięcie mięśniowe i stymuluje układ nerwowy.

MASAŻ GORĄCYMI STEMPLAMI wypełnionymi cytryną i wiórkami kokosowymi lub ziołami działa antycellulitowo i oczyszczająco na organizm. Masaż wpływa na zmniejszenie tkanki tłuszczowej, eliminację toksyn z organizmu, rozgrzewa, poprawia jędrność skóry oraz doskonale rozluźnia napięte mięśnie. Stemple przygotowuje się bezpośrednio przed zabiegiem, są w 100% naturalne i jednorazowego użytku.

zdjecie-stemple

Komentowanie jest wyłączone