Kurs indywidualny

Kurs indywidualny

Kursy indywidualne charakteryzują się dowolnością terminu i miejsca, dostosowanych wyłącznie dla Ciebie. Wykładowca uczy tylko Ciebie, bądź grupę osób, przez Ciebie zebraną. Oprócz profesjonalnej placówki stacjonarnej w Lesznie, wykładowca może dojechać do Ciebie do domu, do Twojego miejsca pracy, salonu masażu lub Spa. Kiedy i gdzie tylko chcesz nauczysz się dowolnych, wybranych przez siebie technik, nawet do dwóch metod w ciągu jednego dnia! Nie musisz martwić się o osobę, na której będziesz się uczyć, zapewniamy modelkę do masażu. Nie potrzebujesz przygotowania teoretycznego, nauczymy wszystkiego od podstaw, nawet jeśli nigdy nie miałeś kontaktu z masażem!

Cena:  900 zł za jeden dzień szkoleniowy

TECHNIKI MASAŻU KURSU INDYWIDUALNEGO

Masaż klasyczny z biomasażem
Masaż klasyczny jest jedną z najpopularniejszych metod masowania. Wykorzystuje się go przy rehabilitacji, w profilaktyce, ma także powodzenie w gabinetach odnowy biologicznej i SPA.
Masaż klasyczny posiada wiele technik i chwytów, które w sposób mechaniczny, przez powierzchnię ciała działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki stawowe i więzadła, a także w postaci zmian odruchowych na układ krążenia, nerwowy, wewnątrzwydzielniczy aż do narządów wewnętrznych włącznie.

Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi
Masaż gorącymi kamieniami jest formą oddziaływania na organizm, która wykorzystuje bodźce mechaniczne w postaci ciepła i ucisku w celu wywołania reakcji fizjologicznych w organizmie człowieka.
Ciepłe kamienie poprawiają przepływ krwi i limfy, zwiększają ukrwienie i zmniejszają sztywność mięśni. Masaż ten poprawia harmonię ciała i umysłu, a także przyspiesza procesy uzdrawiania. Może być wykonywany na całe ciało lub tylko na okolice karku i grzbietu. Gorące kamienie są niezawodne w gabinetach odnowy biologicznej oraz Spa&Wellness.

Manualny masaż modelujący oraz antycellulitowy masaż bańką chińską
Masaże te, to rewelacyjna metoda walki z cellulitem i otyłością. Wykonywanie masażu pozwala na uzyskanie widocznych rezultatów w krótkim czasie. Manualny masaż modelujący przeprowadza się przy wykorzystaniu silnych i energicznych technik manualnych, których celem jest rozdrobnienie tkanki tłuszczowej. Masaż ten wywołuje silne przekrwienie i odżywianie skóry, co zwiększa wchłanialność kremu przeciwcellulitowego, dzięki czemu skóra staje się jędrna i elastyczna. Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii powoduje redukcję tkanki tłuszczowej, zniwelowanie cellulitu, zmniejszenie rozstępów oraz redukcję obwodu partii ciała.

Masaż aromatyczną świecą oraz masaż kosmetyczny twarzy
Masaż za pomocą aromatycznej świecy to znakomity sposób na odprężenie i relaks. Olejki eteryczne znajdujące się w świecy, uwalniane podczas jej zapalenia, wprowadzają w błogi nastrój. Powodem coraz większego zainteresowania masażem świecą jest to, że nie tylko doskonale poprawia nastrój, ale i znakomicie wpływa na skórę, pielęgnując ją i nawilżając, a odpowiedni dobór zapachu świecy korzystnie wpływa na psychikę. Masaż twarzy i głowy doskonale rozluźnia mięśnie mimiczne, działa ujędrniająco oraz głęboko relaksuje. Masaż ten rewelacyjny jest na: stres, przemęczenie, kłopoty ze snem.

Kinesiology taping
Kinesiology Taping to metoda, która pozwala na osiąganie doskonałych rezultatów terapeutycznych przez działanie sensoryczne plastra kinesiology tape. Ta innowacyjna metoda wspomaga proces usprawniania w wielu jednostkach chorobowych. Działa bezpośrednio na skórę (głównie receptory bólu, czucia głębokiego), na układ limfatyczny, mięśnie oraz stawy. Plastry przyczyniają się również do likwidacji obrzęków limfatycznych oraz pomagają w korekcji ustawienia stawów, a przez to normalizują napięcie mięśniowe i powięziowe, zmniejszając odczucia bólowe i zwiększając zakres ruchu. Kurs Kinesiology Taping w sposób profesjonalny przygotuję Cię do pracy ze sportowcami, pacjentami bólowymi oraz z obrzękami limfatycznymi.

Refleksoterapia stóp
Refleksoterapia to precyzyjny masaż, wykonywany na stopach oddziałujący na cały organizm. Podczas zabiegu pobudzane są receptory na stopach, odpowiadające wszystkim narządom wewnętrznym. Jest to masaż wprowadzający organizm w głęboki relaks, podczas którego uruchamiane są procesy naprawcze i regulacyjne. Wyjątkowość tej metody bierze się jej holistycznego traktowania człowieka i podejścia, które zakłada, że organizm doskonale wie jak usunąć chorobę. Zabieg wykonywany jest na całych stopach, masowane są receptory wszystkich narządów, co powoduje stymulację organizmu do przywracania zdrowia

Polinezyjski masaż lomi lomi
Polinezyjski masaż Lomi-Lomi to niezwykły masaż o prastarej tradycji i korzeniach, zwany inaczej „masażem kochających rąk”. Jest masażem, który przekazuje wspaniałe uczucie błogości i odprężenia. Wykonywany w rytm hawajskiej muzyki, głównie przedramionami, płynnie zaprowadzi Cię do świata głębokiego relaksu. Wykonywany jest z użyciem ciepłego oleju, co potęguje Twoje doznania i pozwala jeszcze bardziej się zrelaksować. Lomi lomi to nie tylko masaż ciała, ale i rodzaj odprężenia dla duszy i umysłu.

Orientalny masaż Balijski
Masaż balijki, inaczej zwany masażem indonezyjskim, to bardzo stary masaż, który czerpie wpływy z medycyny chińskiej oraz indyjskiej. Jest wyjątkowy, ponieważ w trakcie jednej sesji łączy masaż z kilkoma innymi praktykami medycyny alternatywnej. W tradycyjnym masażu balijskim wykorzystuje się głębokie oddziaływanie dłońmi, elementy jogi, akupresury i refleksoterapii do rozluźnienia mięśni oraz pobudzenia organizmu w celu osiągnięcia stanu harmonii ciała, umysłu i duszy.

kurs masażu bańką chińską kurs masażu gorącymi kamieniami kurs masażu tajskiego kurs masażu lomi lomi kurs masażu limfatycznego kurs masażu bańką chińską kurs masażu gorącymi kamieniami kurs masażu tajskiego kurs masażu lomi lomi kurs masażu limfatycznego kurs masażu bańką chińską kurs masażu gorącymi kamieniami kurs masażu tajskiego kurs masażu lomi lomi kurs masażu bańką chińską kurs masażu gorącymi kamieniami kurs masażu tajskiego kurs masażu lomi lomi

Komentowanie jest wyłączone