Nabór na kurs Pełny Pakiet OTIUM 13-22.04.2018 r.

Pełny pakiet „OTIUM” 13-22.04.2018 r.

Pełna nazwa kursu: Kurs masażu klasycznego z nowoczesną fizjoterapią, biomasażem, terapią tkanek miękkich oraz masażem orientalnym.

Kompleksowe szkolenie 10 technik masażu, prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów OTIUM Centrum Szkoleniowego. Łączny czas trwania szkolenia to 100 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych (10 dni). Zapewniamy noclegi, wyżywienie w cenie kursu.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, które planują zdobyć potrzebne umiejętności pozwalające na prowadzenie własnego gabinetu, jak również dla doświadczonych masażystów, którzy chcieliby uzupełnić i rozszerzyć posiadaną już wiedzę. Szkolenie obejmuje zagadnienia od anatomii, przez szkolenie teoretyczne i praktyczne ze wszystkich 10 technik masażu (zaczynając od podstawowego masażu klasycznego, przez innowacyjne metody terapeutyczne, masaże relaksujące, antycellulitowe, kończąc na oryginalnych masażach orientalnych), po budowę własnego stanowiska pracy. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów posiadających niezbędną wiedzę oraz udokumentowane kwalifikacje w dziedzinie fizjoterapii.

otium_szkolenia-016

Kurs obejmuję 10 technik:

 • Masaż klasyczny z elementami masażu głębokiego oraz terapią punktów spustowych cz. 1
 • Masaż klasyczny z elementami masażu głębokiego oraz terapią puntów spustowych cz. 2
 • Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi
 • Refleksoterapia stóp
 • Polinezyjski masaż Lomi Lomi cz. 1
 • Polinezyjski masaż Lomi Lomi cz.2
 • Masaż Balijski
 • Antycellulitowy masaż bańką chińską oraz manualny masaż modelujący
 • Masaż aromatyczną świecą oraz kosmetyczny masaż twarzy
 • Masaż stemplami ziołowymi

Kurs trwa 10 dni, cena 3900 zł z noclegiem i wyżywieniem.
Możliwość dołączenia do grupy podczas wybranej przez siebie techniki – cena 500 zł / dzień
Patrz terminarz kursów

Kurs polecany jest dla osób chcących zacząć swoją przygodę z masażem, bez wcześniejszego przygotowania lub dla osób, które po dłuższej przerwie potrzebują przypomnienia i praktyki. Nauczymy wszystkiego od podstaw, od anatomii, przez praktykę masażu, po budowę własnego stanowiska pracy.

Szkolenie trwa 10 dni i zapewniamy w nim:

Kurs zawiera 10 najbardziej wyszukanych technik masażu, dzięki którym będziesz nieprzeciętnym i bezkonkurencyjnym terapeutą biomasażu i spa&wellness w każdym miejscu na świecie!

 • UWAGA !!! Istnieje możliwość płatności ratalnej:
  Okres spłaty kredytu: do wyboru od 3 miesięcy do 4 lat.
  Wysokość kredytu, który można uzyskać: do 6 tysięcy zł.
  Minimalna rata kredytu: od 30 zł.
  Kredyt można uzyskać bez zaświadczeń z zakładu pracy, bez żyrantów. Wystarczy tylko oświadczenie o dochodach i wypełniane przez Ciebie deklaracji.
  Musisz być osobą pracującą (działalność gospodarcza, umowa o pracę, o dzieło, działka rolnicza, renta, emerytura lub inne).
  Decyzje uzyskasz w ciągu 5 minut.
 • UWAGA !!! Osoby bezrobotne zarejestrowane w PUP mogą skorzystać z pełnego dofinansowania kursu! Pomożemy załatwić Ci wszelkie formalności urzędowe, wystarczy że się z nami skontaktujesz (kontakt)
  Posiadamy wpis do Ewidencji Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy o numerze: 2.30/00369/2015

Komentowanie jest wyłączone