Pakiet zaawansowany „OTIUM 2”

Pakiet zaawansowany „OTIUM 2”

pełna nazwa: Kurs masażu z nowoczesną fizjoterapią, biomasażem i terapią tkanek miękkich.

 Kurs obejmuje następujące techniki:

  • Masaż głęboki z elemntami terapii punktów spustowych
  • Kinesiology Taping
  • Drenaż limfatyczny
  • Refleksoterapia stóp

Kurs trwa 4 dni – cena: 1900 zł (patrz terminarz kursów)

Kursant otrzymuje materiały szkoleniowe oraz ciepły obiad w cenie!

 

Kurs skierowany jest dla osób, które ukończyły nasz Pakiet podstawowy lub osób które znają podstawy anatomii człowieka (nie jest wymagana umiejętność masowania!).

Szkolenie trwa 4 dni i zapewniamy w nim:

Nauczymy w/w technik masażu, gdzie 90% czasu poświęcimy na praktykę.

„Pakiet zaawansowany” obejmuje swym zakresem diagnostykę i sposoby rehabilitacji dysfunkcji narządu ruchu naszego ciała. Terapia tkanek miękkich w sposób bardzo bezpieczny i skuteczny niweluje bóle mięśniowe, ograniczenia ruchomości oraz przyczynia się do zwiększania siły mięśniowej. Nasz kurs ma na celu wykształcenie w Tobie zrozumienia i nauczenia się pracy z powięzią oraz jej praw, którymi się rządzi.

Nauczymy Cię również innowacyjnej metody, jaką jest Kinesiology Taping. To delikatny i przyjemny rodzaj aplikacji taśm, które wspomagają pracę układu mięśniowego, powięziowego oraz limfatycznego. W zależności od rodzaju aplikacji i sposobie jego przyklejania, można w bezbolesny sposób natychmiastowo poprawić stan zdrowia pacjenta. Terapia ta działa przez 24h, nieustannie nawet do 7 dni. Taśmy są niezastąpione w drenażu limfatycznym podczas walki z obrzękiem, u sportowców oraz pacjentów bólowych.

Podczas zabiegu refleksoterapii pobudzane są receptory na stopach, odpowiadające wszystkim narządom wewnętrznym organizmu. Refleksoterapia wprowadzają ciało w głęboki relaks, podczas którego uruchamiane są procesy naprawcze i regulacyjne.

Komentowanie jest wyłączone